NRS4010T100MDGGV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NRS4010T100MDGGV
JLCPCB Part #
C2046425
Package
SMD,4x4mm
Description
10uH 360mΩ 620mA AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS