NRS3015T2R2MNGH
MFR.Part #
NRS3015T2R2MNGH
JLCPCB Part #
C222851
Package
SMD,3x3mm
Description
1.48A 1.48A 2.2uH 58mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS