NRS3015T220MNGHV
MFR.Part #
NRS3015T220MNGHV
JLCPCB Part #
C2044365
Package
SMD,3x3mm
Description
22uH 470mA 470mA 624mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS