NRS3015T220MNGH
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NRS3015T220MNGH
JLCPCB Part #
C222857
Package
SMD,3x3mm
Description
22uH 470mA 470mA 520mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS