NRS3015T1R5NNGHV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NRS3015T1R5NNGHV
JLCPCB Part #
C2046264
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5uH 1.8A 45.6mΩ ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS