NRS2012T2R2MGJV
MFR.Part #
NRS2012T2R2MGJV
JLCPCB Part #
C1330817
Package
SMD,2x2mm
Description
1.35A 107mΩ 2.2uH AEC-Q200 ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS