NRS2012T2R2MGJ
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NRS2012T2R2MGJ
JLCPCB Part #
C222848
Package
SMD,2x2mm
Description
1.35A 1.35A 107mΩ 2.2uH ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS