NRM6045T4R7MMRRV
MFR.Part #
NRM6045T4R7MMRRV
JLCPCB Part #
C3223062
Package
SMD,6x6mm
Description
2.2A 36mΩ 4.7uH 6A AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS