NRM6045T471MMRRV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NRM6045T471MMRRV
JLCPCB Part #
C3222639
Package
SMD,6x6mm
Description
2.76Ω 220mA 450mA 470uH AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS