NRM6045T331MMRRV
MFR.Part #
NRM6045T331MMRRV
JLCPCB Part #
C3224232
Package
SMD,6x6mm
Description
1.872Ω 290mA 330uH AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS