NRM6045T220MMRRV
MFR.Part #
NRM6045T220MMRRV
JLCPCB Part #
C3220814
Package
SMD,6x6mm
Description
1.2A 132mΩ 2.5A 22uH AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS