NRH3012T6R8MNV
MFR.Part #
NRH3012T6R8MNV
JLCPCB Part #
C2049292
Package
SMD,3x3mm
Description
228mΩ 6.8uH 850mA 850mA AEC-Q200 ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS