NRH3012T4R7MN
MFR.Part #
NRH3012T4R7MN
JLCPCB Part #
C92955
Package
SMD,3x3mm
Description
1.06A 156mΩ 1A 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS