NRH3012T2R2MNV
MFR.Part #
NRH3012T2R2MNV
JLCPCB Part #
C3222845
Package
SMD,3x3mm
Description
1.37A 1.5A 2.2uH 90mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS