NRH3012T1R0NN
MFR.Part #
NRH3012T1R0NN
JLCPCB Part #
C223118
Package
SMD,3x3mm
Description
1.71A 1uH 2.2A 48mΩ ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS