NRH3010T4R7MNV
MFR.Part #
NRH3010T4R7MNV
JLCPCB Part #
C2042142
Package
SMD,3x3mm
Description
204mΩ 4.7uH 850mA AEC-Q200 ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS