NRH3010T3R3MN
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NRH3010T3R3MN
JLCPCB Part #
C223111
Package
SMD,3x3mm
Description
130mΩ 1A 1A 3.3uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS