NRH2410T6R8MNV
MFR.Part #
NRH2410T6R8MNV
JLCPCB Part #
C2049550
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
492mΩ 570mA 6.8uH 750mA AEC-Q200 ±20% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS