NRH2410T4R7MN
MFR.Part #
NRH2410T4R7MN
JLCPCB Part #
C89150
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
348mΩ 4.7uH 670mA 880mA ±20% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS