NRH2410T220MN
MFR.Part #
NRH2410T220MN
JLCPCB Part #
C223107
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
1.764Ω 22uH 300mA 390mA ±20% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS