NRH2410T1R5MN
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NRH2410T1R5MN
JLCPCB Part #
C223106
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
1.16A 1.55A 1.5uH 110mΩ ±20% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS