NRH2410T150MNV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NRH2410T150MNV
JLCPCB Part #
C2049518
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
1.224Ω 15uH 370mA 470mA AEC-Q200 ±20% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS