NR6045T330M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NR6045T330M
JLCPCB Part #
C92942
Package
SMD,6x6mm
Description
1.4A 1.5A 188.5mΩ 33uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS