NR6028T150M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NR6028T150M
JLCPCB Part #
C223081
Package
SMD,6x6mm
Description
1.6A 1.8A 123.5mΩ 15uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS