NR6028T100M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NR6028T100M
JLCPCB Part #
C223080
Package
SMD,6x6mm
Description
1.9A 1.9A 10uH 84.5mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS