NR5040T4R7N
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NR5040T4R7N
JLCPCB Part #
C223064
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
3.1A 3.3A 37.7mΩ 4.7uH ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS