NR5040T470M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NR5040T470M
JLCPCB Part #
C223069
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.1A 403mΩ 47uH 900mA ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS