NR5040T2R2N
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NR5040T2R2N
JLCPCB Part #
C223063
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
2.2uH 22mΩ 3.5A 4.6A ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS