NR5040T100M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NR5040T100M
JLCPCB Part #
C223066
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
10uH 2.1A 2.3A 56mΩ ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS