NR4018T101M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NR4018T101M
JLCPCB Part #
C92934
Package
SMD,4x4mm
Description
1.8Ω 100uH 270mA 400mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS