NR4012T4R7M
MFR.Part #
NR4012T4R7M
JLCPCB Part #
C2050589
Package
SMD,4x4mm
Description
1.05A 168mΩ 4.7uH 960mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS