NR4010T1R0N
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NR4010T1R0N
JLCPCB Part #
C2049813
Package
SMD,4x4mm
Description
1.05A 1.8A 120mΩ 1uH ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS