NR3015T6R8M
MFR.Part #
NR3015T6R8M
JLCPCB Part #
C87173
Package
SMD,3x3mm
Description
192mΩ 6.8uH 870mA 880mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS