NR3010T6R8M
MFR.Part #
NR3010T6R8M
JLCPCB Part #
C87167
Package
SMD,3x3mm
Description
360mΩ 6.8uH 610mA 630mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS