NR3010T4R7M
MFR.Part #
NR3010T4R7M
JLCPCB Part #
C87166
Package
SMD,3x3mm
Description
228mΩ 4.7uH 750mA 780mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS