NR3010T470M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NR3010T470M
JLCPCB Part #
C92928
Package
SMD,3x3mm
Description
2.46Ω 220mA 47uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS