NR3010T330M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NR3010T330M
JLCPCB Part #
C3223212
Package
SMD,3x3mm
Description
1.86Ω 260mA 33uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS