MEKK2016H2R2M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
MEKK2016H2R2M
JLCPCB Part #
C2044190
Package
0806
Description
100mΩ 2.2uH 2.3A 2.3A ±20% 0806 Power Inductors ROHS