MEKK2016H1R0M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
MEKK2016H1R0M
JLCPCB Part #
C1330735
Package
0806
Description
1uH 3.5A 48mΩ 4A ±20% 0806 Power Inductors ROHS