MDWK4040T100MMV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
MDWK4040T100MMV
JLCPCB Part #
C2043162
Package
SMD,4x4mm
Description
1.6A 10uH 194mΩ 2.2A AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS