MDMK4040T6R8MMV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
MDMK4040T6R8MMV
JLCPCB Part #
C3221133
Package
SMD,4x4mm
Description
1.6A 1.9A 230mΩ 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS