MDMK4040T1R5MMV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
MDMK4040T1R5MMV
JLCPCB Part #
C3224811
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 3.2A 4.5A 65mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS