MDMK3030T4R7MMV
MFR.Part #
MDMK3030T4R7MMV
JLCPCB Part #
C3221829
Package
SMD,2x2mm
Description
1.55A 1.8A 263mΩ 4.7uH AEC-Q200 ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS