MDMK3030T2R2MMV
MFR.Part #
MDMK3030T2R2MMV
JLCPCB Part #
C6989274
Package
SMD,3x3mm
Description
112mΩ 2.1A 2.2uH 2.8A AEC-Q200 ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS