MDMK3030T2R2MM
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
MDMK3030T2R2MM
JLCPCB Part #
C442393
Package
SMD,3x3mm
Description
2.1A 2.2uH 2.8A 97mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS