MDMK2020T1R0MM
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
MDMK2020T1R0MM
JLCPCB Part #
C90328
Package
SMD,2x2mm
Description
1.9A 1uH 2.9A 64mΩ ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS