MDKK3030T1R0MMV
MFR.Part #
MDKK3030T1R0MMV
JLCPCB Part #
C2051455
Package
SMD,3x3mm
Description
1uH 2.4A 4.4A 86mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS