MDKK1616T1R0MM
MFR.Part #
MDKK1616T1R0MM
JLCPCB Part #
C222688
Package
SMD,1.6x1.6mm
Description
1.2A 120mΩ 1uH 2.9A ±20% SMD,1.6x1.6mm Power Inductors ROHS