MDJE4040T2R2MM
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
MDJE4040T2R2MM
JLCPCB Part #
C222734
Package
SMD,4x4mm
Description
100mΩ 2.2uH 2.4A 2.4A ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS