MCHK1608TR24MKN
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
MCHK1608TR24MKN
JLCPCB Part #
C3910778
Package
0603
Description
240nH 24mΩ 3.7A ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS